Konopný balzám

Ručně vyráběný konopný balzám s konopným olejem, v lékařské vazelíně.

Objem: 80 ml
 
299 Kč
Skladem (>5 ks)

Konopný balzám hydratuje, zvláčňuje a chrání pokožku a pomáhá hojit projevy akné, ekzému nebo oparu a nejrůznějších podráždění. Účinky balzámu mohou ocenit lidé trpící nejrůznějšími bolestmi pohybového ústrojí (kolena, záda či klouby). 

Konopné listy i konopná semínka jsou při výrobě stlačovány při vysokém tlaku a zároveň v přímém kontaktu z masťovým základem. Kromě účinných látek se tak zachová i krásně zelená barva a jedinečná vůně poctivé konopné masti. 

Složení

Petroleum, cannabis sativa oil, cannabis sativa extract

Použití a dávkování

Naneste v tenké vrstvě na suchou čistou pokožku nejlépe třikrát denně anebo dle individuální potřeby. Jemně vklepejte nebo lehkým třením pomozte balzámu vstřebat se do pokožky.

Udržitelnost

K výrobě svých poctivých balzámů používá firma Svatý Sedláček speciálně vyšlechtěnou odrůdu konopí s vysokým podílem účinných látek, především kanabidiolu (CBD). Balzám neobsahuje barviva ani konzervační látky, vyrábí se pouze z lékařské vazelíny a konopí. Výjimečně může obsahovat i pevné částečky konopí, ty však kvalitu nijak nezhoršují.

Upozornění

Nenanášejte na otevřené rány. Skladujte na chladném a suchém místě. 
Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. V případě pociťování subjektivních zdravotních obtíží při náhodném požití se poraďte s lékařem.

Kód Kód: 93
Jméno značky: Svatý Sedláček
Kategorie: Pleťová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: