Mýdlo Měsíčkové s heřmánkem

Novinka
mýdlo měsíčkové s heřmánkem

Ručně vyrobené mýdlo z měsíčku a heřmánku z políček pod Blaníkem a levandule z chorvatského Hvaru. Certifikovaná kosmetika.

Hmotnost: 80 g

279 Kč
Momentálně nedostupné

 

Mýdlo je vyrobeno z měsíčku lékařského a heřmánku pravého, pěstovaných v BIO režimu pod horou Blaník, a z voňavé levandule, osobně dovážené z chorvatského ostrova Hvar.

Vyrábí se z 30% měsíčkové masti, 30% měsíčkového macerátu, olejů a mléka havajských koz nebo koz z farmy Mlsná koza.

Přírodní bylinná mýdla Wilhelm Roja lze použít i k odličování, a to zejména díky hojivému měsíčku a heřmánku a uklidňující levanduli.

Mýdla se vaří v malých formách a nechávají se 8–12 týdnů odpočívat a zrát. Teprve pak se zkouší, testují a balí. Výroba těchto přírodních mýdel je certifikovaná, všechny použité složky jsou bez chemických aditiv.

Každé mýdlo je originálem, protože každé je krájeno zvlášť, a tak nejsou všechna stejná. Kostka mýdla je zabalená do papírového přebalu s rodovou pečetí značky Wilhelm Roja, proto je vhodná i jako dárek. Pečeť je zárukou zodpovědnosti k bylinkářským moudrům našich prababiček. 

V kostce

Použité byliny: měsíček, heřmánek, levandule

Pěstování: ekologická produkce

Zpracování: ruční výroba

Obal: papír

Hmotnost: 80 g

Užití: celková péče, vhodné i na odlíčení 

Složení

Caprae Lac, Sodium Sunflowerseedate, Sodium Cocoate, Sodium Lardate, Ricinus Communis Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Cera Alba, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Beeswax, Chamomilla Recutita Flower Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Linalool

 

Kód Kód: 237
Jméno značky: Wilhelm Roja
Kategorie: Tělová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: